Nasza oferta – zajęcia dla dzieci

Nowy projekt narciarski !

„AKADEMIA MAŁEGO NARCIARZA”

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do udziału w pilotażowym programie nauki jazdy na nartach realizowanym we współpracy Stowarzyszenia Rozwoju Dzieci i Młodzieży ALF i klubu narciarskiego Wertikal MDK Kraków.

Istotą projektu jest nauczanie małych dzieci jazdy na nartach.

Proponujemy  trzy zajęcia (w soboty) w postaci gier i zabaw oraz innych ćwiczeń  – suchej zaprawy narciarskiej . Podczas tych zajęć dzieci będą ćwiczyć, rywalizować, bawić się wraz ze swoimi instruktorami. W sezonie 2018/2019 zamierzamy zrealizować cztery sobotnie lub niedzielne szkoleniowe wyjazdy na narty dla dzieci 4-6 lat. Szkolenie chcemy przeprowadzić na stoku Białka Kaniówka. Na stoku zorganizujemy szkolenie narciarskie (nauka i doskonalenie jazdy na nartach) w trzech poziomach umiejętności.

CENA ZA PAKIET ( 3 zajęcia z suchej zaprawy + 4 szkolenia narciarskie) –  500 zł

Cena obejmuje: ww zajęcia na sali i  16 godzin (4 dni x 4 godz.) szkolenia na stoku przez instruktorów PZN, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje:

Karnetów dla dzieci

Dowozu dzieci na stok narciarski.

Kontakt: Bogdan Stefański 604 417 184  lub e-mailowo : bodzio_st@poczta.onet.pl

Projekt jest dofinansowywany ze środków Stowarzyszenia Rozwoju Dzieci i Młodzieży ALF