Opublikowano: 20 marzec 2013

Darmowy Program PIT

button 2 200x140px

Wykonawcą programu PIT FORMAT 2012 jest Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT – www.programy-format.pl

Opublikowano: 23 maj 2012

Dziękujemy za 1% podatku

logo 1procentStowarzyszenie Rozwoju Dzieci i Młodzieży pragnie serdecznie podziękować wszystkim podatnikom, którzy wsparli nasze działania przekazując swój 1% podatku w 2012 roku dla Alfa.

Środki te pomogą w realizacji naszej działalności i przyczynią się do dalszego rozwoju stowarzyszenia.

Bardzo dziękujemy w imieniu podopiecznych i pracowników oraz członków Stowarzyszenia.

Opublikowano: 27 luty 2012

Jesteśmy na Facebook’u

facebookPragnę poinformować że od dnia 19 III 2010 zaistnieliśmy na Facebooku. Dostępny jest profil będący naszą małą wizytówką. Poza tym okresowo będą tam zamieszczane informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w Stowarzyszeniu.

Zapraszamy do dołączenia do nas !!

Opublikowano: 25 luty 2012

Stowarzyszenie „ALF” Organizacją Pożytku Publicznego

logo opp200Informujemy, że decyzją Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego, z dnia 02.03.2010 roku, Stowarzyszenie Rozwoju Dzieci i Młodzieży „ALF” otrzymało status Organizacji Pożytku Publicznego.